O NAS

Insignis_o_nas

INSIGNIS – CENTRUM EDUKACJI I WSPIERANIA W ROZWOJU

Drogi Rodzicu, jeśli zastanawiasz się w jaki sposób rozwinąć talenty i zainteresowania swojego dziecka, jeśli potrzebujesz dla Niego wsparcia terapeutycznego, to trafiłeś do najlepszego miejsca. Nasze Centrum to miejsce w którym Twoje Dziecko może stać się tym kim może. Profesjonalna, doświadczona i sympatyczna kadra czeka na CIEBIE i TWOJE DZIECKO.

 

Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, każde dokładnie poznajemy i tworzymy dla niego korzystne warunki rozwoju.

Misją naszego Centrum jest wspomaganie w rozwoju dziecka. „Wspomaganie w rozwoju” nie jest ograniczone tylko do dzieci niepełnosprawnych. Znaczenie jest o wiele szersze i dotyczy każdego, którego rozwój chcemy stymulować do optymalnych i indywidualnych możliwości. Nasza oferta skierowana jest zatem do wszystkich dzieci i tych wybitnie zdolnych, z różnymi zainteresowaniami, z problemami w zachowaniu, z trudnościami w uczeniu się jak i do tych, które na co dzień muszą pokonywać różnego rodzaju trudności warunkowane niepełnosprawnością.

Nasza kadra to osoby z bogatym i wielospecjalistycznym przygotowaniem do pracy z dzieckiem. Stanowimy zgrany zespół, bazujący na interdyscyplinarnym spojrzeniu na dziecko.