Aktualności

13.06.2019 r.
Poszukujemy do pracy doświadczonych pedagogów specjalnych, oligofrenopedagogów, psychologów. Zapewniamy pracę w miłej atmosferze. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu terapii z dziećmi ze spektrum ASD, a także w prowadzeniu terapii w oparciu o ABA. CV prosimy wysyłać na adres mailowy biuro@centruminsignis.pl


06.03.2019 r.
Centrum Insignis zaprasza na studia podyplomowe – Edukacja i terapia osób autystycznych i ze spektrum autyzmu z elementami integracji sensorycznej.
Więcej szczegółów w zakładce studia


17.01.2019 r.
Szanowni Państwo,
24 stycznia rozpocznie zajęcia nowa grupa z podstaw Treningu Umiejętności Społecznych.
Na tych zajęciach dziecko uczy się m.in.:
– umiejętność komunikowania się w różnych sytuacjach społecznych,
– jak radzić sobie z porażką,
– jak czekać na swoją kolej,
– jak ponosić konsekwencje swojego zachowania,
– jak nawiązywać prawidłowy kontakt z rówieśnikami.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5 – 6 lat.
Dodatkowe informacje ☎ 81 442 99 21


22.11.2018 r.

Zapraszamy wszystkich na dni darmowych konsultacji w naszym Centrum Insignis.


gotowe1


11.10.2018 r.

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci przejawiających wybiórczość pokarmową o podłożu senso-motorycznym. Terapia będzie odbywać się indywidualnie z logopedą mgr. Moniką Budkowską.

Czytaj więcej.


27.09.2018 r.

Dziś w naszym Centrum gościliśmy Radną Rady Miasta Lublin Panią Monikę Orzechowską. Pani Monice leży bardzo los dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, gdyż angażuje się w wiele spraw jako Przewodnicząca Komisji do spraw Rodziny. Pani Radna była pod dużym wrażeniem Centrum Insignis oraz ilości różnorodnej pomocy rodzinom z dzieckiem z niepełnosprawnością.


gotowe1


26.09.2018 r.

Z dumą informujemy, że nasza Pani Dyrektor Dorota Fornalska. W ramach uznania za otwartość na problemy dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin oraz podejmowanie licznych przedsięwzięć społecznych na rzecz aktywizacji i integracji mieszkańców Lublina została nagrodzona Medalem Prezydenta Miasta Lublin.


gotowe1

Pełni dumy i uznania serdecznie gratulujemy sukcesu!

Zarząd Centrum Insignis